Základná škola, Podzámska 35

Základná škola, Podzámska 35

ZŠ, Základná škola na Podzámskej 35 v Hlohovci

Brány našej Základnej školy na Podzámskej ulici v Hlohovci sa prvýkrát otvorili 1. septembra 1988. Svojím vekom patrí medzi najmladšie školy, ale i najmodernejšie vybavené školy v našom meste. Počaskrátkej histórie sa škole spoločne podarilo vytvoriť krásny areál, ktorý je dominantou tejto časti mesta. Škola má veľmi dobré priestorové podmienky, vyučovanie žiakov sa uskutočňuje nielen v klasických triedach, ale i v odborných učebniach: vlastivedy, prírodopisu, cudzích jazykov, zemepisu, náboženskej výchovy, výtvarnej výchovy, fyziky, chémie, učebni PC, hudobnej výchovy.

Interiér tvorí herňa ŠKD, kabinety jednotlivých vyučovacích predmetov, školská jedáleň, 2 spoločenské miestnosti a 3 telocvične.

Súčasťou školy je átrium, v ktorom pedagógivia vybudovali triedu v prírode s drevenými lavičkami, skalkou a okrasnými kríkmi. Exteriér školy tvorí školský areál, jeho súčasťou je ovocný sad, upravené trávniky, kvetinové záhony, ale i športový areál s futbalovým ihriskom a ľahkoatletickou dráhou, tenisové dvorce, basketbalové ihrisko.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.