Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Obchodník divízie Stavba - Topoľčany,Nitra,Zlaté Moravce,Levice,Piešťany,Hlohovec

Obchodník divízie Stavba - Topoľčany,Nitra,Zlaté Moravce,Levice,Piešťany,Hlohovec

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Hlohovec
Možný termín nástupu:
01.11.2017
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Nabízíme perspektívnu prácu na trvalý pracovný pomer v expandujúcej medzinárodnej spoločnosti, priateľsky kolektív a hodnoty rodinnej firmy. Budete nastupovať do regiónu, ktorý dlhodobo funguje, dostanete portfólio aktívnych zákazníkov - nezačínate od nuly.

Zaručená základná mzda a možnosť vysokého zárobku v závislosti na dosiahnutých výsledkov, dôkladné zaškolenie a 2x / rok školenie mimo firmy. Služobný automobil, ktorý je určený aj pre súkromné použitie , moderné pracovné podmienky (súčasťou štandardného vybavenia je aj notebook pre elektronické spracovanie objednávok ), prepracovaný kariérny systém a možnosť sa rozvíjať.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
bydlisko - Zlaté Moravce , Levice
O spoločnosti:
Sme medzinárodná spoločnosť s viac ako 60 ročnou tradíciou. Sme výrobno- obchodnou spoločnosťou, ktorá je zameraná na priamy predaj v oblasti v oblasti auto-opravárenstva a stavebníctva. Dosahujem obrat 1 miliardu euro s viac ako 9000 zamestnancami a to nás radí medzi najúspešnejších spoločnosti vo svojom obore.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
10.10.2017
Počet videní:
36