PLESO, Slovenský výrobca tradičných bavlnených pančúch

Výroba a predaj tradičných bavlnených pančúch - detských, dámskych, pánskych. Bavlnené pančuchy rebrované, rebrované s trakmi, hladké a hladké s elastanom. Pleso, Hlohovec

PLESO, Slovenský výrobca tradičných bavlnených pančúch

PLESO - Slovenský výrobca tradičných bavlnených pančúch

Výroba a predaj tradičných bavlnených pančúch - detských, dámskych, pánskych. Bavlnené pančuchy rebrované, rebrované s trakmi, hladké a hladké s elastanom. Pleso, Hlohovec

Adresa: Nábrežie A. Hlinku 27/B, Hlohovec
Telefón:+421908495836
Kontaktná osoba:Dana Cvoligová, Stanislava Pavelková
E-mail:pleso@pleso.sk
www.:www.pleso.sk
Detske pančuchové nohavice na traky:www.pleso.sk/5-rebrovane-s-trakmi

V roku 1996 sme v Hlohovci založili spoločnosť PLESO. Našim cieľom bolo priniesť na náš trh tradičnosť, klasiku, pohodlie a kvalitu. Začali sme s výrobou bavlnených pančúch, ktoré do dnešného dňa úspešne dodávame mnohým značkám, predajcom a veľkoobchodom na Slovensku i v Čechách.

Ide o tradičné rebrované a hladké bavlnené pančušky. Také, ktoré na našom trhu už niekedy boli. Časom sa ale dostlali do popredia pančušky z dovozu, vyrobené z umelých vlákien, s rôznymi rozprávkovými postavičkami.

V dnešnej dobe sa ale čím ďalej viac vraciame k tradíciam, k slovenským výrobcom a výrobkom, uprednostňujeme prírodné materiály. Prichádzame najmä na to, že nie všetko v minulosti bolo zlé, nemoderné a komické. Práve naopak. Tradície, príroda, prírodné materiály, ale predovšetkým kvalita v odvetviach textilu, obuvi a potravinárstva je veľmi dôležitá. Veríme, že je takisto dôležité pre Vás - našich zákaznikov, ak je produkt vyrobený na Slovensku.

Na naše výrobky používame výhradne certifikovanú česanú bavlnu a polyamid 6.6. Vďaka týmto materiálom a technológii pletenia, sú naše pančušky mimoriadne priaznivé a veľmi príjemné k pokožke tých najmenších - Vaších detí. Predovšetkým, deti s rôznymi alergiami a ekzémami nemajú pri ich nosení žiadne problémy. Obľúbené sú svojou kvalitou, jemnosťou, pružnosťou, stálosťou a pestrou farebnou škálou. Všetky naše výrobky sú certifikované.

Myslíme aj na Vás, ktorí radi nakupujete z pohodlia domova. Budeme radi, keď navštívite náš e-shop a nakúpite si priamo od nás - slovenského výrobcu. Nájdete tu aj novinky, ktoré sme pre Vaše deti s láskou vytvorili. Čiapky, sukne a kraťasy v nových módnych farbách Vás prekvapia a potešia svojou jednoduchosťou, ležérnosťou a originalitou. Práve teraz názov našej spoločnosti vystihuje to, čo sa v ňom skrýva. Pletený sortiment.

Ďakujeme Vám za Vašu dlhoročnú priazeň, za to, že nás podporujete a že radi kupujete naše výrobky. Sme a budeme tu pre Vás.

S úctou a láskou kolektív pracovníkov spoločnosti PLESO.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Rebrované detské bavlnené pančuchy- bez trakov PLESO

Klasické rebrované detské bavlnené pančuchové nohavice bez trakov

Pondelok:6,3014,00
Utorok:6,3014,00
Streda:6,3014,00
Štvrtok:6,3014,00
Piatok:6,3014,00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.