PLESO, Slovenský výrobca tradičných bavlnených pančúch

Výroba a predaj tradičných bavlnených pančúch - detských, dámskych, pánskych. Bavlnené pančuchy rebrované, rebrované s trakmi, hladké a hladké s elastanom.

PLESO, Slovenský výrobca tradičných bavlnených pančúch

PLESO - Slovenský výrobca tradičných bavlnených pančúch

Výroba a predaj tradičných bavlnených pančúch - detských, dámskych, pánskych. Bavlnené pančuchy rebrované, rebrované s trakmi, hladké a hladké s elastanom.

Adresa: Nábrežie A. Hlinku 27/B, Hlohovec
Telefón:+421908495836
Kontaktná osoba:Dana Cvoligová, Stanislava Pavelková
E-mail:pleso@pleso.sk
www.:www.pleso.sk
Detske pančuchové nohavice na traky:www.pleso.sk/5-rebrovane-s-trakmi

V roku 1996 sme v Hlohovci založili spoločnosť PLESO. Našim cieľom bolo priniesť na náš trh tradičnosť, klasiku, pohodlie a kvalitu. Začali sme s výrobou bavlnených pančúch, ktoré do dnešného dňa úspešne dodávame mnohým značkám, predajcom a veľkoobchodom na Slovensku i v Čechách.

Ide o tradičné rebrované a hladké bavlnené pančušky. Také, ktoré na našom trhu už niekedy boli. Časom sa ale dostlali do popredia pančušky z dovozu, vyrobené z umelých vlákien, s rôznymi rozprávkovými postavičkami.

V dnešnej dobe sa ale čím ďalej viac vraciame k tradíciam, k slovenským výrobcom a výrobkom, uprednostňujeme prírodné materiály. Prichádzame najmä na to, že nie všetko v minulosti bolo zlé, nemoderné a komické. Práve naopak. Tradície, príroda, prírodné materiály, ale predovšetkým kvalita v odvetviach textilu, obuvi a potravinárstva je veľmi dôležitá. Veríme, že je takisto dôležité pre Vás - našich zákaznikov, ak je produkt vyrobený na Slovensku.

Na naše výrobky používame výhradne certifikovanú česanú bavlnu a polyamid 6.6. Vďaka týmto materiálom a technológii pletenia, sú naše pančušky mimoriadne priaznivé a veľmi príjemné k pokožke tých najmenších - Vaších detí. Predovšetkým, deti s rôznymi alergiami a ekzémami nemajú pri ich nosení žiadne problémy. Obľúbené sú svojou kvalitou, jemnosťou, pružnosťou, stálosťou a pestrou farebnou škálou. Všetky naše výrobky sú certifikované.

Myslíme aj na Vás, ktorí radi nakupujete z pohodlia domova. Budeme radi, keď navštívite náš e-shop a nakúpite si priamo od nás - slovenského výrobcu. Nájdete tu aj novinky, ktoré sme pre Vaše deti s láskou vytvorili. Čiapky, sukne a kraťasy v nových módnych farbách Vás prekvapia a potešia svojou jednoduchosťou, ležérnosťou a originalitou. Práve teraz názov našej spoločnosti vystihuje to, čo sa v ňom skrýva. Pletený sortiment.

Ďakujeme Vám za Vašu dlhoročnú priazeň, za to, že nás podporujete a že radi kupujete naše výrobky. Sme a budeme tu pre Vás.

S úctou a láskou kolektív pracovníkov spoločnosti PLESO.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Pondelok:6,3014,00
Utorok:6,3014,00
Streda:6,3014,00
Štvrtok:6,3014,00
Piatok:6,3014,00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.