Nemocnica s Poliklinikou

Nemocnica s Poliklinikou

NsP, Nemocnica s Poliklinikou v Hlohovci

Adresa: Nábrežie A. Hlinku 27, 920 01 Hlohovec
Telefón:+4213373003727424011
E-mail:info@nsphlohovec.sk

O spoločnosti

Spoločnosť Nemocnica s poliklinikou Hlohovec, s.r.o. (ďalej NsP Hlohovec, s.r.o.) je zaradená do siete zdravotníckych zariadení Trnavského samosprávneho kraja.

V súčasnosti prevádzkuje liečebňu dlhodobo chorých, kde je poskytovaná ústavná zdravotná starostlivosť a dopravno-zdravotné služby (DZS). Zdravotnícku starostlivosť poskytuje v určenom spádovom území okresu Hlohovec poistencom poisťovní na zmluvnom základe pri rešpektovaní zásad slobodnej voľby lekára.

Okrem poskytovania zdravotnej starostlivosti Nemocnica s poliklinikou Hlohovec, s.r.o. prevádzkuje budovy polikliniky, ktorých priestory prenajíma neštátnym zdravotníckym zariadeniam a ostatným subjektom zdravotnej starostlivosti. V súčasnosti v poliklinickej časti a v ostatných budovách pôsobia ambulancie rôzneho zamerania, spoločné vyšetrovacie zložky, lekárska služba prvej pomoci, dialyzačné pracovisko, lekárne, výdajňa zdravotníckych potrieb a iné subjekty NZZ.

Sídlom spoločnosti je Nábrežie A. Hlinku 27, 920 01 Hlohovec. NsP Hlohovec, s.r.o. poskytuje zdravotnícku starostlivosť v určenom spádovom území okresu Hlohovec.

V súčasnosti má v správe objekty v štyroch lokalitách, v ktorých je vykonávaná zdravotná starostlivosť:

* budovy na Nábreží A. Hlinku 27, Hlohovec – hlavná budova polikliniky, prístavba polikliniky, pomocný komplex budov
* budova na ulici Podzámska 16, Hlohovec – liečebňa dlhodobo chorých
* budova na ulici R. Dilongu 22, Hlohovec – ambulancie
* budova v mestskej časti Šulekovo – obvodné zdravotné stredisko

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Pondelok:06.3016.30
Utorok:06.3016.30
Streda:06.3016.30
Štvrtok:06.3016.30
Piatok:06.3016.30

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.