Úvod > Festivaly > Paci Pac - Pesničková Encyklopédia Turné 2018

Paci Pac - Pesničková Encyklopédia Turné 2018

Dalšie akcie v kategórií

Paci Pac - Pesničková Encyklopédia Turné 2018
Dátum:
14.3. - 14.3.2018
Čas konania:
17:00
Názov:
Paci Pac - Pesničková Encyklopédia Turné 2018
Miesto:
M. R. Štefánika 223/3
Usporiadateľ
Kino Úsmev, Hlohovec
Popis akcie:
PACI PAC na JARNOM TURNÉ s NOVOU SHOW PRE DETIČKY
Medzi najmenšími patria k najobľúbenejším interprétom. Ich pesničky sú známe nielen z koncertov či internetu, ale najmä z obývačiek, kde si ich maminky a tatinovia spolu so svojími detičkami spievajú, zabávajú sa, a zároveň sa aj vzdelávajú.
Známa dvojica PACI – Adriana Pešinová a PAC – Mário Praženec sa vydávajú na pokračovanie svojho zatiaľ najdlhšieho turné po celom Slovensku, pod názvom “Pesničková Encyklopédia” . K 25-tim mestám navštívených na jeseň, pribudne ďalších 10, kde sa sa predstavia so svojou zatiaľ najlepšou showkou pre najmenších, s novými kulisami, pesničkami a kostýmami. Na jarnom turné, ktoré sa viaže k poslednému DVD + CD “Pesničková Encyklopédia”, odznejú všetky hity, ktoré detičky od dvojice Paci Pac poznajú. Čiže detičky s môžu tešiť ako si zadupú na hit ‘Slon’ alebo zaskáču na nemenej obľúbenú skladbu ‘Opica’.
Dokonca pre všetkých najmenších kamarátov Paci Pac čaká v najbližších dňoch prekvapenie, v podobe úplne nového videoklipu a množstva súťaží s ich obľúbenými pesničkami. Vyberte sa s nami na pesničkové dobrodružtvo a prídite sa zabaviť na našom jesennom turné, ktoré začína už v marci.
Či si malý, či veľký, si vítaný!
Objednať cez TicketPortál