Úvod > Festivaly > JOZEF HOLLY Band & String Quartet

JOZEF HOLLY Band & String Quartet

Dalšie akcie v kategórií

JOZEF HOLLY Band & String Quartet
Dátum:
26.10. - 26.10.2019
Čas konania:
19:00
Názov:
JOZEF HOLLY Band & String Quartet
Miesto:
M. R. Štefánika 223/3
Usporiadateľ
Kino Úsmev, Hlohovec
Popis akcie:
Jozef Holly – je slovenský klavírny virtuóz, skladateľ, inštrumentalista ale aj skvelý spevák.
Jeho Piano Show charakterizujú 3V - Virtuozita, Vášen a Výnimočný hlas. Tento nadaný multižánrový umelec prináša divákom niečo omnoho viac ako len koncert. Omnoho viac ako v dokonalej harmónií naaranžované klasické diela s jazzovými prvkami alebo kvalitným popom. Omnoho viac ako emóciami, či strhujúcou energiou nabité filmové melódie. Jozef Holly odovzdáva na vystúpeniach svojmu publiku kus seba, kus svojej duše a nejde to necítiť. Presne tak ako na oplátku diváci nechávajú na koncertoch časť svojho srdca. Preto koncert nie je len o spájaní žánrov v unikátnom a nezameniteľnom prevední. Je o spájaní malých svetov každého z nás do nekonečného vesmíru fantázie, ktorej už navždy zostanete súčasťou.
Jozef Holly pripravuje tento rok v poradí už svoj ôsmy album. Okrem známych skladieb, ktoré k Jozefovi neodmysliteľne patria ako Čmeliak, Asturias, Moonlight, či téma z filmu Gladiátor si budete môcť vypočuť aj úplné novinky, okorenené novým členom kapely - gitaristom Davidom Bílekom.
Nenechajte si ujsť tento výnimočný a nezabudnuteľný zážitok.
Účinkuju: Jozef Holly (klavír, spev), Peter Szabo (bass gitara), Pavol Balo (bicie), Matej Šajgalík (klávesy) Matej Novák (saxofón), Dávid Bílek (gitara), sláčikové kvarteto