Úvod > Festivaly > II. Benefičný koncert pre ESTHER

II. Benefičný koncert pre ESTHER

Dalšie akcie v kategórií

II. Benefičný koncert pre ESTHER
Dátum:
25.11. - 25.11.2018
Čas konania:
14:00
Názov:
II. Benefičný koncert pre ESTHER
Miesto:
Zábranie 204/68
Usporiadateľ
Športová hala na Zábraní, Hlohovec
Popis akcie:
Srdečne Vás pozývame na II. Benefičný koncert pre ESTHER.
Koncert sa uskutoční 25. 11. 2018 o 14.00 hod. v Športovej hale na Zábraní v Hlohovci pri príležitosti Medzinárodného dňa boja proti násiliu páchanému na ženách.
Kúpou vstupenky podporíte tento projekt, ktorého výťažok je určený občianskemu združeniu na prevádzku a rozvoj Komunitného domova ESTHER, ktorý poskytuje dočasné útočisko týraným ženám a ich deťom.
Benefičný koncert podporia svojim umením Allan Mikušek, Henrich Novák, Marcela Laiferová, Zuzana Vačková, Štefan Skrúcaný, Suvereno, Petra Kepeňová, Paľo Drapák, Jadranka Handlovská, Lukáš Adamec, Ľubo Virág, Marián Greksa, Romana Dang Van, Peter Makranský, Róbert Halák, Ivo Hlaváček a Jakub Ružička ako šašo Bimbo a Čimbo.
Moderátori podujatia:Stano Gális a Gabika Pirošková
Súčasťou koncertu bude krst knihy s názvom „Navždy prekliata“ spisovateľky Zdenky Wenzlovej Švábekovej. Úryvok z knihy prednesie herečka Jana Hubinská. Kniha je ďalším skutočným príbehom poukazujúcim na násilie, zneužívanie, týranie žien a detí tými najbližšími.
Vstupné v predpredaji: Deti do 3 rokov: zdarma, Deti do 15 rokov: 3,-, Dospelí: 5,-Vstupné na mieste: Deti do 3 rokov: zdarma, Deti do 15 rokov: 4,-, Dospelí: 6,-
WEB facebook: „ESTHER občianske združenie“
Tešíme sa na vás!
Objednať cez TicketPortál