hlohovec.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Divadlo, opera - Mesto Hlohovec

Akcie 1-5 z 5

AKCIE A PODUJATIA Hlohovec a okolie

Stanislav Štepka: LOĎ SVET

28.2. - 28.2.2017 / 19:00

Miesto konania: Zámok
Dátum/Date: 28.02.2017 o 19:00hod.Miesto konania/Place of event: Empírové divadlo, HlohovecDátum/Date: 31.03.2017 o 19.00 hMiesto konania/Place of event: Dom umenia, Piešťany Popis/Description: LOĎ SVET – Správa o snoch, ktoré zobúdza pravdaAutor a réžia: Stanislav ŠtepkaHudba: Ján MelkovičChoreografie: Kristína JančovičováScéna: Mária Escherová, Jozef Kučera Účinkujú: Matej Močko (Štefan Banič), Martina Krištofová (Alica), Martin Mihalik (kapitán), Kristína Jančovičová (Pola Negri), Marián Urbánek (František Ferdinand), Michaela Chovancová (Nataša Tolstá), Lenka Gálisová (Želka), Lea Kováčová (Hanka), Barbora Petrášová (Zuzka),Miroslav Kľučka (Gavrilo Princip) František Vičan (Jedovkin Ognev) Loď svet je už sedemnásta inscenácia Divadla Hlavina, ktorej autorom i režisérom je Stanislav Štepka. Na palube Lode svet sa stretnú zaujímavé osobnosti zo začiatku dvadsiateho storočia – herečka Pola Negri, cisár František Ferdinand, ruská grófka Nataša, slovenský vynálezca Štefan Banič, pri kormidle stojaci kapitán a jeho svojská sestra Alica . Do Ameriky táto zaujímavá spoločnosť vezie svoju batožinu, a tiež plány, sny a hriechy. Čosi o nich divákom prezradia a tak dúfame, že táto naša plavba bude zaujímavá a pritom pokojná. Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts. 

Stanislav Štepka: LOĎ SVET

O poštárovi Vincovi

19.3. - 19.3.2017 / 15:00

Miesto konania: Empírové divadlo v Hlohovci

O poštárovi Vincovi

Chlieb s maslom

28.3. - 28.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Zámok
Chlieb s maslom…ženy sa skrátka k mužom nehodia… Nádherný príbeh o živote troch pánov a ich “životných žien”… Do jedného bytu, kde žijú ako spolubývajúci herec s architektom, má prísť na oslavu manžel s manželkou. Normálna situácia.. by bola, pokiaľ by sa ten herec nezamiloval do manželky a ten manžel sa pred príchodom na oslavu s touto svojou manželkou nerozišiel.. Zrazu je tu jeden nenormálny prepletenec vzťahov, čomu kraľuje, samozrejme, žena…“Najlepšie by bolo, keby muži a ženy žili zvlášť a navštevovali by sa len občasne, za odmenu…”Geniálna súčasná komédia, ktorá bola uvádzaná na vyše ako sto divadelných scénach.Obsadenie: Martin Mňahončák, Branislav Deák, Juraj Loj, Barbora Švidraňová / Dominika ŽiaranováRéžia: Alena Lelková Dĺžka podujatia: 1,5 hod. bez prestávky Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts. Vstupenky na predstavenie v Žiline je možné zakúpť len formou služby HomeTicket - doma vytlačenej vstupenky. Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.

Chlieb s maslom

Chlieb s maslom

28.3. - 28.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Empírové divadlo v Hlohovci
večerný program

Chlieb s maslom

Apartmán 648

22.4. - 22.4.2017 / 19:00

Miesto konania: Empírové divadlo v Hlohovci
divadelná hra

Apartmán 648
Akcie 1-5 z 5

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Hlohovec - Bojničky, Dolné Trhovište, Kľačany, Koplotovce, Leopoldov, Madunice, Pastuchov, Rišňovce, Sasinkovo
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang