hlohovec.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Divadlo, opera - Mesto Hlohovec

Akcie 1-4 z 4

AKCIE A PODUJATIA Hlohovec a okolie

KEĎ LEGENDY OŽIJÚ

27.5. - 27.5.2017 / 13:00 - 21:00

Miesto konania: Hlohovec
Pozývame Vás na divadelno-dramatické predstavenie. Podujatie je inšpirované rôznymi strašidelnými príbehmi z histórie Hlohovca a najmä z dejín Hlohovského zámku. Pôjde o podujatie určené nielen mladšiemu percipientovi ale aj dospelým, aby interaktívnym a atraktívnym spôsobom poznávali prostredníctvom legendovej a povesťovej vrstvy kultúrnej pamäti regionálneho zvykoslovného bohatstva samotný región na mieste, kde sa tieto udalosti mali odohrať a vstúpili do poverovej tradície domácich obyvateľov. Podujatie bude realizované v priestoroch zámockej záhrady v Hlohovci.

KEĎ LEGENDY OŽIJÚ

Z dreva vyrezávané alebo Jánošík podľa Vivaldiho

30.5. - 30.5.2017 / 19:00

Miesto konania: Empírové divadlo
Divadlo Dobreta

Z dreva vyrezávané alebo Jánošík podľa Vivaldiho

Z dreva vyrezané alebo Jánošík podľa Vivaldiho

30.5. - 30.5.2017 / 19:00

Miesto konania: Empírové divadlo v Hlohovci
divadelný muzikál

Z dreva vyrezané alebo Jánošík podľa Vivaldiho

BABY na palube

6.6. - 6.6.2017 / 19:00

Miesto konania: Zámok
Komédia s O. Belešovou a Z. Martinkovou - divadelná takmer reality, ale určite show. Smrteľne veselé svedectvo o tom, že aj materská na pieskovisku môže byť vzrušujúca a zaujímavá. Dve skvelé herečky hrajú štyri super baby a na týchto mamičkovských a iných histo(e)rkách z pieskoviska sa zasmejete a zarehocete. Scenár: Miša Štefankovičová, Oľga Belešová, Zuzana MartinkováDramaturgicko-režijná spolupráca: Darina AbrahámováHudobná dramaturgia: Ivan MartonFotografie: Alan HyžaGrafický dizajn: Eva OdráškováHrajú: Oľga Belešová (ako Monika Čičváková a Ingrid Bergerová), Zuzana Martinková (ako Alica Makovníková Löwi a Blanka Vykysalá) Predstavenie je prístupné od 16 rokov. Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.

BABY na palube
Akcie 1-4 z 4

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Hlohovec - Bojničky, Dolné Trhovište, Kľačany, Koplotovce, Leopoldov, Madunice, Pastuchov, Rišňovce, Sasinkovo
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang