hlohovec.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Divadlo, opera - Mesto Hlohovec

Akcie 1-3 z 3

AKCIE A PODUJATIA Hlohovec a okolie

DARČEK

31.1. - 31.1.2017 / 19:00

Miesto konania: Námestie sv. Michala 3
Miesto konania/Place of event: TEATRO Wüstenrot, Dom odborov - ISTROPOLIS, Trnavské mýto 1, BratislavaPopis/Description: Teatro Wüstenrot uvádza ako predvianočný darček komédiu zo súčasnosti DARČEK Bláznivá komédia plná humoru, sarkazmu, irónie aj romantiky. Príďte sa zabaviť a to hlavne sami na sebe, nakoľko Darček krásne nastavuje zrkadlo mnohému typickému a bežnému v našich životoch.Nazrieme spolu do života jedného manželského páru vo  vianočnom období, ktorým sa vplyvom nepredvídaných okolností začína pomaly čaro Vianoc rozplývať. Svokrovci, švagrovci, bývalí partneri a deti, vlastné aj tie vyženené do ich života neodmysliteľne patria a tak problémy nenechajú na seba čakať. A ak nám problém náhodou nevytropí blízka rodinka tak si ho človek vo svojej šikovnosti vyrobí aj sám. Samozrejme, keď milujeme nie je čo riešiť a obaja sa snažia vzniknutú situáciu všemožne zachrániť.Účinkujú: Andrea Profantová-Zimányiová a Jozef Pročko Réžia: Jozef Krasula Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.

DARČEK

Darček

31.1. - 31.1.2017 / 19:00

Miesto konania: Empírové divadlo v Hlohovci
Jozef Pročko a Andrea Profantová Cena vystupenky: Prepredaj: 9 eur Na mieste: 10 eur

Darček

Tančiareň

17.2. - 17.2.2017 / 19:30

Miesto konania: Empírové divadlo v Hlohovci

Tančiareň
Akcie 1-3 z 3

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Hlohovec - Bojničky, Dolné Trhovište, Kľačany, Koplotovce, Leopoldov, Madunice, Pastuchov, Rišňovce, Sasinkovo
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang